Zaufali nam

Zaufały nam największe firmy z regionu, instytucje państwowe, w tym ministerstwa, a także Ci wszyscy klienci, którzy pozwolili nam uświetnić od strony kulinarnej najważniejsze chwile w ich życiu. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że nasi klienci do nas wracają, a to dla nas nas najwyższa nagroda i bezsprzeczny dowód uznania.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych relacji z obsługiwanych przez nas imprez: galeria realizacji.

"W imieniu członków zarządu i dyrektorów obecnych na otwarciu oddziału oraz swoim własnym, chciałabym Państwu serdecznie podziękować za całą organizację tego wydarzenia.
Musicie Państwo wiedzieć, że zarówno szefostwo jak i goście byli wręcz zachwyceni całą oprawą, obsługą i organizacją wydarzenia, a o przygotowanym poczęstunku do dzisiaj słysze jedynie w superlatywach.

Dziękując jeszcze raz za współpracę, łączę nadzieję na dalszą tak owocną współpracę z Państwa firmą."

Agnieszka Trzaskowska (Citi Handlowy)"Raz jeszcze chciałam bardzo podziękować za współpracę.
Usługa cateringowa został wykonana z dużym profesjonalizmem, i na wysokim poziomie.
Z pewnością będziemy Państwa polecać............. no i oczywiście jeśli przyjdzie nam znowu organizować imprezę z cateringiem w Koszalinie (mam nadzieję ze już z lepszym budżetem) to skontaktujemy się z Państwem."

Izabela Zabłocka ( ING KOSZALIN)"Nadleśnictwo Bobolice pragnie podziękować za profesjonalnie zorganizowany catering. Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa załogi, ich sprawnego, miłego podejścia do gości, a dania przez Was serwowane były tak kuszące oko i tak smaczne, że zaproszeni goście pytali o Państwa adres. Żywimy nadzieję na współpracę w przyszłości, serdecznie pozdrawiamy."

Nadleśniczy Nadleśnictwa Bobolice mgr inż. Adam Potocki
Podziękowanie za obsługę cateringową „VII Międzynarodowego Zlotu Morsów Mielno 2010”:
„(…) Dzięki Waszej Firmie możliwa była organizacja balu integracyjnego dla przeszło 1000 osób/morsów na najwyższym poziomie kulinarnym i estetycznym, co przysłużyło się jeszcze większej reklamie zlotu morsów, całego regionu, jak również Państwa Firmy w kraju i za granicą.
Opinie, jakie otrzymujemy od uczestników balu, są bardzo pozytywne i pochlebne co do smaku podawanych posiłków, jak też wyglądu serwowanych potraw.  Wygląd i profesjonalizm personelu obsługującego również pozostawał bez zarzutu.
Liczymy na współpracę z Państwem w przyszłym roku.

Z poważaniem
Aldona Prusinowska
Dyrektor Mieleńskiego OSiR

 


 

 
 

 

Przyjmujemy płatności